20 черв. 2019
Червневі методичні студії
![](/uploads/org3419/news_1561026660__thumb.jpg)
Сьогодні вчителі математики Переверзєва О.В. та Воловельська І.М. взяли участь у методичній студії "Компетенізація математичної освіти", яка проводилася на базі КВЗО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР
19 черв. 2019
Пришкільний табір відпочинку
![](/uploads/org3419/news_1561024079__thumb.jpg)
19/06/2019 - Кожен день для дітей подорож. Бо сьогодні Рятівники та Лего потрапили на поштамт у центрі міста. А для Бешкетників майстер-клас "Лялька-мотанка" від МДЮЦ "Бригантина". У школі нас чекало шоу "Мильні бульбашки". Наші англомовні друзі завжди з нами. Подивіться, як ми відпочиваємо круто разом. Табір "Соняшник" - I зміна вміють відпочивати!
19 черв. 2019
Навчання вчителів
![](/uploads/org3419/news_1560928908__thumb.jpg)
Розпочався літній період, період відпочинку, канікул. Та навіть в цей період і вже сьогодні, вчителі думають про цікавий новий навчальний рік. Навчання на курсах підвищення кваліфікації, курсах за Всеукраїнським проектом "Інтелект України", фахових предметних семінарах є важливим етапом для вчителів СШ 134. Таке навчання додає досвіду, знань та надихає на подальшу цікаву роботу з учнями.
18 черв. 2019
Пришкільний табір відпочинку
![](/uploads/org3419/news_1560920438__thumb.jpg)
18.09.2019 – Сьогодні ми завітали у гості до культурно-дозвіллєвого комплексу “Кайдацький”, де переглянули виставу “Потрібна собака”. Але дивно те, що виставу підготували діти. Емоції дітей на дітей дуже вражають. Або коли ось так гуртом громадським транспортом подорожувати, перший раз - незабутньо!
14 черв. 2019
Пришкільний табір відпочинку
![](/uploads/org3419/news_1560835073__thumb.jpg)
14.06.2019 - відпочиваємо 10 день! Сьогодні у нас #челендж "Кольорове літо за 5 хвилин". Кожен загін представив своє полотно! Рятівники подорожували Європою, Лего - відпочивали біля моря, а Бешкетники - рідну школу! Наші гості Махмед та Марве долучились до дітей малювати. На стадіоні змагання з футболу між загонами, вболіваємо! А ще відсьогодні працює кафе " Веселий вулик"
13 черв. 2019
Пришкільний табір відпочинку
![](/uploads/org3419/news_1560484169__thumb.jpg)
13.06.2019 - ще один соняшниковий день в таборі. Сьогодні загони відвідали бібліотеку (Шолохова, 23), де згадали і повторили правила дорожнього руху. А у школі чекав музичний проект "Ефект Моцарта". МДЮЦ " Бригантина" завітав до нас у гості з майстер-класом "Квіти України". Відпочивати ніколи
12 черв. 2019
Пришкільний табір відпочинку
![](/uploads/org3419/news_1560433103__thumb.jpg)
12.06.2019 - подорож до лісу "Стежина пригод" + відпочинок. А в актовій залі на нас чекав сюрприз - інтерактивний театр "Пригоди Леголенда". Наші англомовні волонтери, які ні слова не розуміють украі'нською, але активно спілкуються з дітьми та разом змагаються!
11 черв. 2019
Пришкільний табір відпочинку
![](/uploads/org3419/news_1560347094__thumb.jpg)
Quest-game "Friendship forever" 11.06.2019 Квест-гра "Дружба назавжди" - 6 станцій "Sport", " Selfie", "Microphone", "Flashmob", " ZOO", "Art-gallery".
10 черв. 2019
Пришкільний табір відпочинку
![](/uploads/org3419/news_1560254781__thumb.jpg)
10.06.2019 - сьогодні свято спартакіади ми відкриваємо разом з командою черлідінгу!
Надихають наших дітей комунікувати іноземною мовою волонтери із Турції - Махмед та Марве.
Загін Лего відвідав майстер-клас "Яскрава мозаїка" від МДЮЦ "Бригантина", Рятівники поринули у світ мікроорганізмів, а Бешкетники сьогодні мандрували стежинами відомих казок!
7 черв. 2019
Літній предметний тиждень по-новому
![](/uploads/org3419/news_1560171012__thumb.jpg)
На прохання батьків, з 03.06 по 07.06 в школі був організований предметний тиждень (за графіком).
Учні 5-8, 10 класів були запрошені тільки за бажанням та за заяваю батьків (законних представників).
Основними завданнями були:
- формування свідомої потреби у знаннях;
- формування інтересу до навчальних дисциплін;
- опрацювання тем навчального матеріалу, стосовно якого в учнів залишилися питання;
- всебічний інтелектуальний розвиток учнів.
Тривалість роботи: 1 год. 30 хв.