19 трав. 2019
День пам'яті жертв політичних репресій
![](/uploads/org3419/news_1558548220__thumb.jpg)
19 травня в нашій державі проходив День пам'яті жертв політичних репресій. На класній годині учні 7-І класу згадували про наслідки цих подій в різні часи існування СРСР. Згадано було і про події 1932-33р.р., і про Голокост і про депортацію кримських татар в 1944 р.
18 трав. 2019
Легкоатлетична естафета
![](/uploads/org3419/news_1558419460__thumb.jpg)
18.05.19 учні 134-ї школи взяли участь у легкоатлетичній естафеті
17 трав. 2019
Свято "Прощавай, наш перший клас" у 1-Бі класі
![](/uploads/org3419/news_1558419197__thumb.jpg)
Хай пісня лине, хай сміх скрізь лунає,
У кожного радісна усмішка ся.
Ми дружні, веселі, радійте за нас!
Всі перейшли ми у другий клас!
17 трав. 2019
Спортивний захід "Олімпійський день-2019"
![](/uploads/org3419/news_1558419084__thumb.jpg)
Сьогодні учні 8-Г відвідали спортивний захід "Олімпійський день-2019"! Отримали велике задоволення, пройшли всі квести, з'їли морозиво та вийграли лотерейні подарунки!
17 трав. 2019
День Європи
![](/uploads/org3419/news_1558081210__thumb.jpg)
17 травня у школі відбувся захід присвячений Дню Європи. Учні подорожували різними країнами, згадували відомих письменників кожної з країн. Закінчився захід танцювальним флешмобом.
16 трав. 2019
DANCE BATTLE DNIPRO
![](/uploads/org3419/news_1558420426__thumb.jpg)
Сьогодні на Фестивальному причалі Дніпра відбувся міжшкільний танцювальний батл "Dance Battle Dnipro", в якому взяли участь 32 школи Дніпра! На танцювальному майданчику школярами були представлені різноманітні стилі, від новомодного хіп-хопу – до українських народних танців. Найкраща команда нашої школи удостоїлася звання Гран-прі. Після виступів на дітей чекали майстер-класи від провідних хореографів міста, за сумісництвом жюрі, де разом з ними танцювали більш ніж 500 школярів! У кінці був проведений флешмоб разом зі всіма учасниками!
16 трав. 2019
День вишиванки
![](/uploads/org3419/news_1558081124_1211_thumb.jpg)
16 травня в Україні відзначають день вишиванки. Наша школа приєдналася до флешмобу "одягни вишиванку". Перші класи ще й заспівали багато українських пісень. Таким чином об'єднали День української пісні та День вишиванки.
15 трав. 2019
Колор-фест
![](/uploads/org3419/news_1557985238__thumb.jpg)
Сьогодні в школі панує білий колір
15 трав. 2019
Парад спорту
![](/uploads/org3419/news_1557921017__thumb.JPG)
Сьогодні у нашій школі відбувся "Парад спорту", який своїм виступом відкрили рій "Кодацькі козаки". Наші спортсмени, одягнувши свої медалі, пройшли парадом на шкільному стадіоні. Також, у рамках цього заходу, було нагороджено учнів за активну активну участь у спортивному житті школи. Закриттям параду став вражаючий виступ команди з черлідінгу "ARENA"
14 трав. 2019
Колор-фест
![](/uploads/org3419/news_1557899248__thumb.jpg)
Жовті.. Блакитні.. а разом ми ЖОВТО-БЛАКИТНІ