14 трав. 2019
Подорож до "Ягідної країни"
![](/uploads/org3419/news_1557898832__thumb.jpg)
14 травня 2-А відвідав "Ягідну країну". Діти гуляли, гралися, їли смачненьке, а також дізналися багато нового, цікавого та корисного.
14 трав. 2019
Перегляд мюзиклу учнями 1-Бі класу
![](/uploads/org3419/news_1557898696__thumb.jpg)
14 травня учні 1-Бі класу дивилися веселий мюзикл оперного театру в БК "Металург".
Настрій чудовий!
13 трав. 2019
Майстер-клас від Олени Іванівни
![](/uploads/org3419/news_1557899342__thumb.jpg)
До учнів 3-В класу завітав вчитель трудового навчання Олена Іванівна Марченко. У чарівних руках майстрині звичайна тканина перетворилася на ляльок-мотанок. Діти із задоволенням виконали цікаву роботу! Велика подяка за захоплюючий майстер-клас!
13 трав. 2019
Колор-фест
![](/uploads/org3419/news_1557817710__thumb.jpg)
У минулому році започаткували традицію Колор-фесту, яку активно підтримали учні молодшої та середньої школи, старшокласники, вчителі. Тож починаємо різнокольоровий тиждень! Оголошуємо конкурс на найактивніший різнокольоровий клас! Зробімо шкільне життя яскравим!
11 трав. 2019
День матері
![](/uploads/org3419/news_1557725952__thumb.jpg)
4-А клас присвятив годинку духовності мамам і привітав їх із Днем матері. Ми спілкувалися, грали, співали і отримували від цього задоволення.
11 трав. 2019
День матері
![](/uploads/org3419/news_1557725683__thumb.jpg)
Сьогодні,11 травня, у 4-В класі пройшов захід до Дня матері. Діти розповіли матусям вірші, які вивчили на пам'ять, заспівали пісні та показали свої таночки.
10 трав. 2019
Заняття із стройової підготовки
![](/uploads/org3419/news_1557817464__thumb.jpg)
Майор військової частини 3036 Бондаренко Ігор Костянтинович провів для членів шкільного рою "Кодацькі козаки" заняття із стройової підготовки.
8 трав. 2019
Участь у відкритті фотовиставки "Пам'ятаємо заради майбутнього"
![](/uploads/org3419/news_1557470938__thumb.jpg)
08.05.2019 учні нашої школи відвідали відкриття фотовиставки "Пам'ятаємо заради майбутнього" та прийняли участь у засіданні круглого столу на тему: "Україна в Другій світовій війні ", де були активними учасниками.
8 трав. 2019
Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
![](/uploads/org3419/news_1557381842__thumb.jpg)
До Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги учні 3 - А класу відвідали Дитячу бібліотеку, філія № 26. Бібліотекар Козачко Ольга Кирилівна, познайомила дітей зі сторінками історії II Світової війни, про роки окупації в Україні та про героїчні подвиги наших дідів і прадідів. Наприкінці зустрічі, учням була представлена книжкова виставка "Збережемо пам'ять про подвиг". Учні переглянули книги, які розкривають історичну правду про перемогу та трагічні дні війни.
# Подвиг Ваш - безсмертний, пам'ять про Вас - нетлінна, вдячність народу - безмежна #
8 трав. 2019
Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
![](/uploads/org3419/news_1557381490__thumb.jpg)
До Дня Пам'яті та Примирення для школярів середньої та старшої школи учні 6-І та 11-А класів, ансамбль Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді "Єралаш", вокалістки Криловецька Лада, Дана Криловецька, Маршенко Марія, шкільний рій "Кодацькі козаки" підготували Урок пам'яті. Серед глядачів були почесні гості -- учасники бойових дій, діти війни, свідки подій Другої Світової. Захід був цікавий, емоційний. Вразило щире ставлення дітей до тих подій, про які вони розповідали. Дякую педагогам за підготовку учнів, учням - за сумлінність й щирість, гостям -- за емоції! Пам'ятаємо минуле -- дбаємо про майбутнє !