24 квіт. 2019
День пам’яті Чорнобильської трагедії
![](/uploads/org3419/news_1556258428__thumb.jpg)
Сьогодні учні 7-І класу провели класну годину, присвячену пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС. Власні малюнки, роздруковані фото про лиху подію 1986 року, розповіді очевидців - все це обговорювалося учасниками заходу.
24 квіт. 2019
День відкритих дверей у початкових класах
![](/uploads/org3419/news_1556172245__thumb.jpg)
День відкритих дверей 1-Б клас так провів, що жоден з батьків просто так не сидів. Біля дошки працювали, всі завдання розв'язали. Фізхвилинку провели й задоволені пішли.
24 квіт. 2019
День відкритих дверей у початкових класах
![](/uploads/org3419/news_1556172097__thumb.jpg)
Сьогодні учні 1-А класу здавали практичний іспит!!!! Адже в гостях були не чужі люди, а батьки! І майже всі!!!! День відкритих дверей вдався!
24 квіт. 2019
Курс "Основи правознавства"
![](/uploads/org3419/news_1556171862__thumb.jpg)
Учні 9-Б класу закінчують вивчати курс "Основи правознавства". Підсумковий урок проводимо за темою "Світ юридичних професій". Цікаві презентації, змістовні повідомлення за темою. Навчаємося з користю - вибираємо престижні професії юристів.
23 квіт. 2019
Історія виникнення першої книги
![](/uploads/org3419/news_1556093401__thumb.jpg)
Сьогодні шкільний бібліотекар познайомила учнів 3-Б класу з історією виникнення першої книги.
23 квіт. 2019
#Життя-це рух, рух - це спорт#
![](/uploads/org3419/news_1556093225__thumb.jpg)
Пройшла спортивна естафета - гра "Веселка досягнень". Учні 3-А і 3-І класу взяли участь у естафеті - грі, де треба було проявити свою силу, спритність та витривалість. Всі діти весело, цікаво, і головне, з користю провели час.
23 квіт. 2019
Методичний тиждень початкової школи
![](/uploads/org3419/news_1556020430__thumb.jpg)
Сьогодні у 1-БІ класі пройшов відкритий урок "Таємничий, фантастичний світ космосу"
20 квіт. 2019
Мiські змагання з туристського багатоборства
![](/uploads/org3419/news_1555925344__thumb.jpg)
20 квітня вихованцi гуртка "Спортивний туризм" та рiй "Кодацькi козаки" взяли участь у мiських змаганнях з туристського багатоборства. І місце старша група з туризму, ІІ місце молодша група з туризму, 1 мicце серед команд джур.
19 квіт. 2019
Екскурсія на хлібзавод
![](/uploads/org3419/news_1555913543__thumb.jpg)
4-Т побував на екскурсії на хлібозаводі #5. Побачили виробництво хліба та хлібобулочних виробів, побували на майстер класі по прикрасі пасочки, та посмакували солодкі вироби.
19 квіт. 2019
День театру
![](/uploads/org3419/news_1555913171__thumb.jpg)
Учні початкових класів відвідали казкову виставу «Котигорошко» у Дніпровському національному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.