14 вер. 2019
Карнавальна святкова хода "I love Dnipro"
![](/uploads/org3419/news_1568560232__thumb.jpg)
Карнавальна святкова хода "I love Dnipro" подарувала учням нашої школи найяскравіші емоції. Учні старших класів пройшли улицями нашого міста у складі найпатріотичнішої колони та подарували гарний настрій собі і жителям Дніпра.
11 вер. 2019
Подорож до кінотеатру
![](/uploads/org3419/news_1568282310__thumb.jpg)
Весела подорож дружньої родини 3-А класу до кінотеатру. Нам сподобалось!
9 вер. 2019
Олімпійський урок -2019
![](/uploads/org3419/news_1568120905__thumb.jpg)
Олімпійський урок -2019 в СШ 134!
Сьогодні Всеукраїнський Oлімпійський урок для старшокласників провела Workout Academy !
Учні в захваті від майстер-класу спортсменів. Сьогодні ж відбулося й перше пробне тренування в секції з Workout, яку дуже очікували й просили організувати школярі.
9 вер. 2019
Всеукраїнська акція "Увага! Діти на дорозі!"
![](/uploads/org3419/news_1568113798__thumb.jpg)
У рамках Всеукраїнської акції "Увага! Діти на дорозі!" 9 вересня для учнів молодших та середніх класів класні керівники провели бесіди, ігри, вікторини з ПДР.
6 вер. 2019
Відкриття олімпійського тижня
![](/uploads/org3419/news_1567954931__thumb.jpg)
06.09 в нашій школі було свято "Відкриття олімпійського тижня ". На якому учні згадали символіку та її значення, разом з тим танцювали флешмоб під музику різних континентів. Свято було цікаве, веселе та драйвове.
5 вер. 2019
Виховний урок "Я маю право"
![](/uploads/org3419/news_1567765877__thumb.jpg)
05.09 в нашій школі відбувся виховний урок " Я маю право". На якому учні слухали лекцію про права дітей, створювали правове дерево , заповнювали картки "Права дитини " та в грі вчилися захищати свої права.
2 вер. 2019
Перші уроки
![](/uploads/org3419/news_1567505106__thumb.jpg)
02.09 у 134 школі відбулися перші уроки. Теми уроку класні керівники обрали різні , але мета була одна: всебічний розвиток особистості, як найвищої цінності суспільства.
2 вер. 2019
Свято першого дзвоника для перших класів
![](/uploads/org3419/news_1567504556__thumb.jpg)
02.09.2019 відбулося свято першого дзвоника для перших класів. На свято завітали Крош та Нюша, разом з ними Королева Знань. Шкільний танцювальний ансамбль "Єралаш" разом з маленькими учнями провів флешмоб. В кінці свята наші гості дзвіночки дали перший шкільний дзвінок.
1 вер. 2019
1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ!
![](/uploads/org3419/news_1567428851__thumb.jpg)
Цього сонячного дня учні, батьки, вчителі та гості 134 школи відсвяткували це чудове свято на подвір'ї школи. У програмі свята був святковий концерт, майстер-класи, флешмоб та дискотека. На святі 1 вересня було цікаво, весело та енергійно. Бажаючі мали змогу: пограти в шахи; маніпулювати робототехнікою та експериментальними приладами з фізики; взяти уроки бальних танців; грати в ігри; зайнятися японістикою; робити ляльок-мотанок; малювати на петриківському розписі; спостерігати цікаві хімічні явища; відвідати уроки з футболу; зайнятися Workout та побувати у мотузковому парку.
22 серп. 2019
Подорож Карпатами
![](/uploads/org3419/news_1566577591__thumb.jpg)
Неперевершену подорож Українськими лісистими Карпатами здійснили вихованці гуртка "Спортивний туризм", що працює на базі нашої школи. Два тижні ми перебували у наметовому таборі близько с. Луги і щодня мандрували новими стежками. Нам дуже сподобалися гірськи озера Бребенескул та Несамовите, вершини Клифа, Брескул та Туркул. По дорозі нам зустрілися різні чудернацьки тваринки, які доречі занесені у Червону книгу України. Це саламандра плямиста, сіра ропуха, трітон карпатський та соня лісова. А в один з днів ми піднялися на найвищу точку України г. Говерлу та розгорнули на вершині прапор нашої країни. Свою подорож ми присвятили Дню Незалежності України і сподіваймося, що наступного літа нас знов привітає своєю гостинністю цей чудовий куточок України.