8 жовт. 2019
Участь у заходах з нагоди офіційного візиту Надзвичайного і Повноваженого Посла Республіки Корея
![](/uploads/org3419/news_1570724987__thumb.jpg)
У рамках співпраці з Університетом митної справи та фінансів за напрямком "Краєзнавство" 8 жовтня старшокласники СШ № 134, які вивчають корейську мову, взяли участь у заходах з нагоди офіційного візиту Надзвичайного і Повноваженого Посла Республіки Корея до Університету.
4 жовт. 2019
Свято до Дня працівників освіти
![](/uploads/org3419/news_1570297811__thumb.jpg)
04.10 в нашій школі відбулося свято до Дня працівників освіти. Шкільне самоврядування зустрічали зранку вчителів цукерками з побажанням. Також вчителі мали змогу змогу фотографуватися біля фотозони, їх також учні школи вітали вчителів відеопривітанням. Наприкінці робочого дня учні 5-Т разом з керівником гурту "Єралаш" Григоренко В.І., привітали працівників освіти під час святкового концерту.
3 жовт. 2019
Всеукраїнський урок доброти
![](/uploads/org3419/news_1570297401__thumb.jpg)
03.10 наша школа долучилася до "Всеукраїнського уроку доброти", в рамках якого уроки доброти були проведені у різних формах.
1 жовт. 2019
Міський проект "Шкільна поліція"
![](/uploads/org3419/news_1569948377__thumb.jpg)
1 жовтня у школі пройшли уроки в рамках міського проекту "Шкільна поліція". Ірина Олександрівна Переясловець спілкувалася з учнями перших класів на тему "Безпека на дорозі", а з учнями 7-х класів - на тему "Відповідальність підлітків за порушення закону".
27 вер. 2019
Акція «Ми за чисте місто»
![](/uploads/org3419/news_1569652055__thumb.jpg)
Акція «Ми за чисте місто», яка пропагує ідею захисту навколишнього середовища. Учні школи сьогодні прибирали сміття біля нашого каналу. Еко-фест і дана акція ще раз підтверджує бажання всіх учнів школи жити в чистому місті.
26 вер. 2019
Художня естафета
![](/uploads/org3419/news_1569652362__thumb.jpg)
Художня естафета в рамках шкільного проекту 'Увага! Діти на дорозі!'. З великим задоволенням учні малювали плакати до теми.
20 вер. 2019
Міжнародний День миру
![](/uploads/org3419/news_1569068702__thumb.jpg)
Міжнародний День миру. Для учнів було організовано надзвичайно цікавий майстер-клас з виготовлення голубів. Діти так захопливо майстрували, що час зупинився
20 вер. 2019
Короткостроковий проект "Школа миру"
![](/uploads/org3419/news_1569068547__thumb.jpg)
До Міжнародного Дня Миру сьогодні створювали короткостроковий проект "Школа миру". Уся школа наприкінці дня була уквітчана колективними творчими роботами учнів з 1 по 11 кл. А авторитетне журі зі складу учнів, батьків, вчителів оцінило ці роботи. Благодійний фонд "Найкращі батьки" не залишився осторонь і в понеділок долучиться до нагородження класів, чиї проекти відрізняються змістовністю, ідеєю, колективною участю та естетичністю.
19 вер. 2019
Меморандум про співпрацю всіх учасників освітнього процесу
![](/uploads/org3419/news_1568976086__thumb.jpg)
19 вересня 2019року на загальношкільній конференції СШ 134 було підписано Меморандум про співпрацю всіх учасників освітнього процесу. Цей документ виводить стосунки між вчителями, учнями й батьками на сучасний рівень партнерства. Бажаємо всім успіхів на шляху співпраці!
14 вер. 2019
Тематичні уроки до Дня міста
![](/uploads/org3419/news_1568560574__thumb.jpg)
13 вересня по всіх класах школи проходили тематичні уроки до Дня міста. Кожен вчитель намагався розповісти щось цікаве за своім напрямком. Хтось казав про відомих людей Дніпра, а хтось ознайомив дітей з історією рідного міста.