11 бер. 2019
Літературний журнал "Весна розпочинається з Тараса"
![](/uploads/org3419/news_1552391982__thumb.jpg)
11 березня шкільний бібліотекар Наухацька І.О. підготувала та провела з учнями 3-Б класу Літературний журнал "Весна розпочинається з Тараса", присвячений 205 річниці дня народження Т.Г. Шевченка
7 бер. 2019
Свято весни
![](/uploads/org3419/news_1552286276__thumb.jpg)
Свято весни і жіночності, проведене 2-бі класом, запам'ятається всім гостям своєю яскравістю і відкритістю. На концерті панувала тепла, душевна атмосфера.
6 бер. 2019
Свято весни
![](/uploads/org3419/news_1552285994__thumb.jpg)
Весело і цікаво пройшло свято весни у 1-А та 3-Б класах
6 бер. 2019
Свято весни
![](/uploads/org3419/news_1551955351__thumb.jpg)
Хлопці 5 - Б сьогодні обирали "Чарівну україночку" та привітали зі святом мам та дівчат
6 бер. 2019
Свято весни
![](/uploads/org3419/news_1551955088__thumb.jpg)
Сьогодні 4-В привітав мам зі святом. всі залишилися задоволені та щасливі
6 бер. 2019
Концерт до 205 річниці народження Т.Г. Шевченка
![](/uploads/org3419/news_1551954635__thumb.jpg)
Учні 7-Б сьогодні відвідали концерт до 205 річниці народження Т.Г. Шевченка у Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка. Чудовий театр, чудова гра акторів, музичний супровід, костюми, декорації... Діти в захваті!!! До речі, інтер'єр театру дуже красивий і зустрічають глядачів дівчата в гарних українських костюмах.
5 бер. 2019
Фестиваль фразеологізмів
![](/uploads/org3419/news_1551856449__thumb.jpg)
П'яті класи завітали на фестиваль фразеологізмів, та не з порожніми руками. Озброєні кмітливістю, мудрістю, акторським талантом та режисерським хистом, зійшлися вони не для того, щоб точити ляси та правити теревені. А зустрілися, аби схрестити мечі за право грати першу скрипку в мистецтві інсценізації. Проте ніхто не пас задніх і не сів у калюжу. Тож не будемо кривити душею: усі молодці!
4 бер. 2019
Фолькльорне свято Масниці
![](/uploads/org3419/news_1551788122__thumb.jpg)
4 березня у нашій школі відбулося фолькльорне свято, присвячене відкриттю тижня "Масниці". На святі діти змогли не тільки потанцювати та розважитись, а ще й дізнатися про українські традиції та скуштувати солодощі. Чудове свято для 5 класів підготували учні 5-В класу у плідній співпраці з батьками та класним керівником.
4 бер. 2019
Масниця
![](/uploads/org3419/news_1551787854__thumb.jpg)
04.03.2019 2 - BI клас святкував широку Масницю
3 бер. 2019
Міський фестивальний конкурс "Собори наших душ"
![](/uploads/org3419/news_1551718302__thumb.jpg)
Сьогодні, 03.03.2019р., відбулося урочисте нагородження переможців Міського фестивального конкурсу "Собори наших душ"