28 бер. 2019
Канікулярний час
![](/uploads/org3419/news_1553841735__thumb.jpg)
Сьогодні учні 2-бі класу постаралися "задобрити" панянку Весну, створивши її портрети.
28 бер. 2019
Майстер-клас з ліплення вареників
![](/uploads/org3419/news_1553841529__thumb.jpg)
Сьогодні 6-В відвідав майстер-клас з ліплення вареників. Усім вдалося зліпити смачні та красиві вареники. Отримали позитивні враження від спілкування та смачної їжі.
28 бер. 2019
Консультації з математики
![](/uploads/org3419/news_1553753635__thumb.jpg)
Учнi 7-а ,б, в класiв із задоволенням проводять канікулярний час на консультації з математики
27 бер. 2019
Консультація з англійської мови
![](/uploads/org3419/news_1554188495__thumb.jpg)
ЗНО та ДПА вже не за горами, тому консультація в канікулярний час - це гарна нагода учням 9-11 класів використати час з користю для успішних результатів в майбутніх экзаменах
27 бер. 2019
"Читачелендж"
![](/uploads/org3419/news_1553753969__thumb.jpg)
27 березня 2-А влаштував "Читачелендж". Діти читали, виконували цікаві завдання, зробили лепбук. Запрошуємо бажаючих з ним ознайомитись і також стати учасником нашого челенджу. Лепбук знаходиться біля 34 кабінету.
27 бер. 2019
Фестиваль "Школа має талант"
![](/uploads/org3419/news_1553753297__thumb.jpg)
У другому фестивальному дні "Школа має таланти" з успіхом виступили учениці 3-Б класу із хореографічною композицією "Розовий ноктюрн"
27 бер. 2019
Майстер-клас з петриківського розпису
![](/uploads/org3419/news_1553687246__thumb.jpg)
27.03. пройшов майстер-клас з петриківського розпису за участю майстра ЦХТУМ Ольги Володимирівни та учнів 3-А, 3-І,3-В , 4-Б, 4-Т класів. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.
27 бер. 2019
Консультація з фізики
![](/uploads/org3419/news_1553686919__thumb.jpg)
Восьмикласники із задоволенням відвідали консультацію з фізики, на якій разом із Левакіною М.М. розв'язували цікаві фізичні задачі.
26 бер. 2019
Консультація з української літератури "Поезія - це завжди неповторність..."
![](/uploads/org3419/news_1553667142__thumb.jpg)
Сьогодні відбулася консультація з української літератури "Поезія - це завжди неповторність..." для 6-х класів. Надолужували програмовий матеріал з тими, хто хворів, або виявив бажання. Практикували виразне читання поезій Ліни Костенко, Василя Симоненка та Олександра Олеся. Перед читанням виконали цікаві вправи на подолання складнощів наголошування. Усі присутні спробували себе у ролі біографів та декламаторів.
26 бер. 2019
Канікулярний час 7-І класу
![](/uploads/org3419/news_1553666884__thumb.jpg)
Канікули навесні нарешті прийшли. Але учні 7-І класу ледве всюди встигають. Тільки другий день канікул, а вони вже і у фестивалі "Школа має талант" виступили у двох номінаціях; предметні консультації з хімії та історії відпрацювали. А ще й провели брейн-ринг між хлопцями та дівчатами "В світі цікавого". Так тримати!