26 бер. 2019
Відпочиваємо у кінотеатрі
![](/uploads/org3419/news_1553666554__thumb.jpg)
5-Б клас живе за прислів'ям : зробив діло - гуляй сміло! Вчора розв' язували приклади на консультації з математики, а сьогодні - ми в кіно.
26 бер. 2019
Консультація з хімії
![](/uploads/org3419/news_1553604441__thumb.jpg)
І в канікулярний час у школі проходять заняття та консультації для бажаючих поглибити свої знання.
26 бер. 2019
Всеукраїнський тиждень дитячої книги
![](/uploads/org3419/news_1553596396__thumb.JPG)
Всеукраїнський тиждень дитячої книги учні 4-А класу відзначили у філіалі дитячої бібліотеки. Книжковий дивоцвіт вразив розмаїттям, яскравістю пригод і почуттів. Спілкування із книгою - завжди задоволення.
26 бер. 2019
Класна година на тему "STOP! Булінг"
![](/uploads/org3419/news_1553583627__thumb.jpg)
В 7-Б відбулась класна година на тему "STOP! Булінг". Всі діти пройнялися проблемою сьогодення, ретельно вивчили питання, розіграли сценки та створили плакати, де висловили власну думку та запропонували свої шляхи подолання цього неприємного явища, якому не має місця в нашому житті.
26 бер. 2019
Екскурсія до м. Львів
![](/uploads/org3419/news_1553582811__thumb.jpg)
Учні 7-А та 5-В класів відвідали славетне та неповторне місто Львів.
25 бер. 2019
Екскурсія до ПриватБанку
![](/uploads/org3419/news_1553754152__thumb.jpg)
З метою ознайомлення з професією банкіра учні 3-І класу відвідали ПриватБанк. Здивування від нового і море позитивних емоцій отримали діти під час спілкування з працівником банку. Наприкінці екскурсіі кожна дитина отримала сертифікат і виявила бажання стати клієнтом ПриватБанку ( власником карти юніора). А найголовніше - весь час ми були однією командою!
25 бер. 2019
Екскурсія на типографію ППК Весна
![](/uploads/org3419/news_1553583852__thumb.jpg)
В перший день канікул, учні 7-Б класу відвідали типографію ППК Весна. Сучасне, комп'ютерізоване підприємство, цікава екскурсія, величезні складні машини. Тепер діти знають, як друкуються листівки, як роблять гарні коробочки упаковок всього того, що ми купуємо в магазинах. Так ще й вчать для роботи на цьому підприємстві у нас в місті.
25 бер. 2019
Індивідуальні консультації з хімії
![](/uploads/org3419/news_1553583325__thumb.jpg)
Сьогодні учні старших класів наполегливо рішали хімічні задачі.
25 бер. 2019
Консультація з математики
![](/uploads/org3419/news_1553583028__thumb.jpg)
Учні 5-Б, 5-В, 5-І, 6-В класів сьогодні корисно провели час. З метою подолання прогалин у знаннях вони відвідали консультацію з математики
25 бер. 2019
Виховний захід "Птахи на крилах весну приносять"
![](/uploads/org3419/news_1553516104__thumb.JPG)
Сьогодні учні 3-Т класу разом із класним керівником Сміховською М.О. підготували і провели виховний захід "Птахи на крилах весну приносять"