20 лют. 2019
День Героїв Небесної Сотні
![](/uploads/org3419/news_1550816175__thumb.jpg)
На класну годину до 6-А прийшли учні 9-А класу, які розповіли про День Героїв Небесної Сотні.
20 лют. 2019
День Героїв Небесної Сотні
![](/uploads/org3419/news_1550816066__thumb.jpg)
Учні 5-Б класу сьогодні вшанували пам'ять героїв Небесної сотні
20 лют. 2019
Урок Мужності
![](/uploads/org3419/news_1550729154__thumb.jpg)
20 лютого інструктор КП "Патріот" Демеденко Станіслав Олегович провів для учнів 9-В та 9-Г класів Урок Мужності.
20 лют. 2019
День Героїв Небесної Сотні
![](/uploads/org3419/news_1550728910__thumb.jpg)
До Дня Героїв Небесної Сотні учні 9-А класу підготували тематичний урок для однолітків, у ході якого пригадали події 5-річної давнини, коли люди вийшли на Майдан відстоювати гідність, свободу, курс України на євроінтеграцію і за це були розстріляні -- в мирний час! Сьогоднішні діти є свідками важливих історичних подій. Їм робити висновки й будувати майбутнє своїх дітей! Яким воно буде? Залежить від нас, сьогоднішніх батьків.
20 лют. 2019
День Героїв Небесної Сотні
![](/uploads/org3419/news_1550654111__thumb.jpg)
До 4-В класу завітали учні 9-А класу з розповіддю про Небесну сотню. Діти із захватом слухали та переживали ці події. Дякуємо 9-А класу
19 лют. 2019
Історія Малого державного Герба України
![](/uploads/org3419/news_1550728693__thumb.jpg)
Двадцять сім років тому, 19 лютого 1992 року, було затверджено Малий державний Герб України. Це – один із трьох офіційних символів нашої держави. Саме до цієї дати шкільні рої «Кодацькі козаки» та «Кодацькі соколи» підготували розповідь про історію та значення Малого герба учням нашої школи і оголосили акцію «Намалюй тризуб воїну». Діти проявили зацікавленість історією тризубця та підтримали ініціативу джурівців. Намальовані Тризубці будуть відправлені воїнам у зону бойових дій як обереги.
18 лют. 2019
Брейн-ринг "Around Great Britain"
![](/uploads/org3419/news_1550555484__thumb.jpg)
18 лютого учні 8-х класів прийняли участь у брейн-рингу "Around Great Britain". Перевірили свої знання з культури Великобританії та дізнались багато нового. У змаганнях перемогла дружня нічия.
15 лют. 2019
Прощальне коло друзів із враженнями, побажаннями й теплими словами
![](/uploads/org3419/news_1550393851__thumb.jpg)
Вже більше 10 років СШ 134 бере участь у міжнародних програмах стажування та співпраці молоді, направлених на розширення кордонів спілкування, розвитку соціокультурної та комунікативної компетенції школярів, їх мотивації до вивчення іноземних мов. Найбільш запам'яталися гості з Бразилії, Китаю, Єгипту. Цього разу у нас були волонтери з Турції. За чотири тижні волонтери звикли до школи, полюбили наших учнів. Спілкувалися на уроках, перервах, у позаурочний час. Велика подяка родинам, у яких проживали наші гості, за комфортні умови й сердечне ставлення. А 15 лютого відбулося прощальне коло друзів із враженнями, побажаннями й теплими словами.
15 лют. 2019
6-І клас - призери міського конкурсу "Відкрий для себе Україну"
![](/uploads/org3419/news_1550393082__thumb.jpg)
Вітаємо учнів 6-і класу 134 школи, які брали участь у міському конкурсу "Відкрий для себе Україну"! Ми посіли ІІ місце з-поміж 20 команд АНД району! Подальших успіхів, натхнення, перемог й звершень!
15 лют. 2019
Єгор Костилєв - Чемпіон України з таеквон-до
![](/uploads/org3419/news_1550391831__thumb.jpg)
Щирі вітання учневі 8-А класу СШ 134 Єгору Костилєву, який став Чемпіоном України з таеквон-до у м. Харкові й тепер буде захищати честь країни на Чемпіонаті світу в Італії!!! Єгоре, ми пишаємось тобою й бажаємо подальших перемог й підкорення нових вершин на спортивному Олімпі!!!