4 лист. 2021
Урок мистецтва в 4-А класі
![](/uploads/org3419/news_1636099350__thumb.jpg)
Урок мистецтва в 4-А класі. Осінь надихає на прекрасні творчі проєкти
27 жовт. 2021
Я досліджую світ
![](/uploads/org3419/news_1635509587__thumb.jpg)
У рамках вивчення курсу ЯДС, учні 4-А класу захищали проєкт місяця за темою ,,Людина та інші організми"
По дорослому, але з гумором. Задоволення отримали всі!
26 жовт. 2021
Уроки в 4-А--- здорово, творчо, креативно
![](/uploads/org3419/news_1635509694__thumb.jpg)
Нині осінь нас чарує
Неповторна, чарівна.
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона....
Уроки в 4-А--- здорово, творчо, креативно.
14 жовт. 2021
святковий захід з нагоди Дня Кореї в Україні
![](/uploads/org3419/news_1634205561__thumb.jpg)
Минулого тижня група учнів 134 школи була запрошена на святковий захід з нагоди Дня Кореї в Україні. Офіційне відкриття відбулося в Університеті митної справи та фінансів. Учні відвідали екскурсію Університетом та захід, присвячений дню корейської писемності й мови.
У відповідь до школи з візитом завітали поважні гості: директор корейського освітнього центру Посольства Республіки Корея в Україні пан Кін Кйонг Так та його заступник пан Рік Кіл Хо. Гості виступили перед групою учнів, які відвідують курси корейської мови, були запрошені на екскурсію школою. У ході візиту відбулася зустріч делегації з адміністрацією школи та обговорення шляхів подальшої співпраці.
14 жовт. 2021
День українського козацтва, День захисників і захисниць України
![](/uploads/org3419/news_1634197016__thumb.jpg)
До Дня українського козацтва, Дня захисників і захисниць України наші учні готувалися заздалегідь. Влаштували костюмовані уроки, вбиралися козачатами й грали в традиційні козацькі ігри, писали листи султанові, відвідували театри та музеї, запрошували героїв до школи, збирали й пакували солодкі подарунки воїнам в АТО, готували для них малюнки.
Дякуємо за участь в акції "Солодощі воїнам". Разом ми сила!
13 жовт. 2021
Козацькі розваги
![](/uploads/org3419/news_1634191826__thumb.jpg)
Напередодні Дня українського козацтва, Дня захисників і захисниць України в 134 школі пройшли змагання серед учнів старшої школи — "Козацькі розваги". Окрім традиційного перетягування линви та стрибків у мішках, організатори запропонували учасникам зіграти в гігантські хрестики-нулики та збудувати водопровідний канал від Дніпра до Бугу.
Підтримати учасників прийшли джурівці рою "Кодацьки соколи". А до складу журі ввійшов Володимир Васильович Берневек — отаман КОДАЦЬКОЇ ПАЛАНКИ ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО НИЗОВОГО.
13 жовт. 2021
веселі естафети, приурочені Дню захисників та захисниць України
![](/uploads/org3419/news_1634191564__thumb.jpg)
13 жовтня учні 1-І та 1-Ф класів провели веселі естафети, приурочені Дню захисників та захисниць України. Нестримні емоції, спритність, командна гра згуртували першокласників. Перемогла як завжди дружба!
13 жовт. 2021
тематичне свято "Ми - нащадки козацького роду"
![](/uploads/org3419/news_1634118667__thumb.jpg)
13.10 у 4-А класі відбулося тематичне свято "Ми - нащадки козацького роду" з метою збагачення знань про традиції народу
12 жовт. 2021
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
![](/uploads/org3419/news_1634118540__thumb.jpg)
12.10 з учнями 4-А класу в рамках ,,Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек", бібліотекарем Наухацькою І.О. було проведено ,,Мандрівку у чарівний світ українських звичаїв", з метою збагачення знань учнів про національні традиції та обряди українців
11 жовт. 2021
вибори президента учнівського самоврядування молодіжної шкільної організації "Надія"
![](/uploads/org3419/news_1633960561__thumb.jpg)
11 жовтня 2021 року відбулися вибори президента учнівського самоврядування молодіжної шкільної організації "Надія". П'ять кандидатів в шкільні президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді президента школи.
Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування президентом школи стала Недодатко Анастасія, 10 - І класу.
Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми всі очікуємо приємних нових змін в нашій школі.