17 січ. 2022
Творчість 3-Б класу
![](/uploads/org3419/news_1642488431__thumb.jpg)
Навіть з простих речей ,таких як вушні палочки та ватні диски, можливо зробити справжні шедеври. Тому 3-Б створив картину нічного міста
14 січ. 2022
Щоб природу пізнавати, Треба фізику вивчати...
![](/uploads/org3419/news_1642419428__thumb.jpg)
3- ВІ клас на уроці ,,Я пізнаю світ" вивчав та моделював електричне коло, з ' єднавши на схемах провідниками джерело електричного струму, батарейку, вимикача та споживача- лампочку.
У кожного пристрою своя роль у колі.
І в струм кожен вносить свою долю.
От і ми всі дружно працювали.
З захопленням фізику вивчали...
Дякуємо діткам за старанність!
12 січ. 2022
всесвітній день "Дякую"
![](/uploads/org3419/news_1642055215__thumb.jpg)
Сьогодні 3-Б відсвяткував всесвітній день "Дякую" - це свято, яке було створене для того, щоб в черговий раз вимовити слова подяки близьким людям. Звичайно, для цього не потрібно шукати особливого приводу, але засноване торжество варто розцінювати, як приємне нагадування.
10 січ. 2022
бібліоподорож "Знайомство з бібліотекою"
![](/uploads/org3419/news_1641805963__thumb.jpg)
10 січня 2022 року з учнями 1-Ф класу бібліотекарем Наухацькою І.О. проведено бібліоподорож "Знайомство з бібліотекою" з метою ознайомлення учнів з правилами користування бібліотекою, залучення учнів до читання книг.
29 груд. 2021
Зимові канікули
![](/uploads/org3419/news_1641278030__thumb.jpg)
29.12 учні 7-Т класу відвідали бібліотеку на вул. Шолохова 7. Діти побували в музеї Олеся Гончара, ознайомились з книжковим фондом бібліотеки, а також взяли участь у майстер-класі з виготовлення символу року.
29 груд. 2021
Зимові канікули
![](/uploads/org3419/news_1641277839__thumb.jpg)
Ходили сьогодні в літературне кафе за повістю Ірен Роздобудько "Арсен". Чаю напилися, солодощів наїлися, про твір поговорили. Висноків зробили багато! Ще зустрінемося
28 груд. 2021
Зимові канікули
![](/uploads/org3419/news_1641277576__thumb.jpg)
Сьогодні 3-Б, не лякаючись погодних умов снігу та метелиць, вирушив до театру. Там ми передивились чудову українську народну казку «Пан Коцький». Отримали море емоцій, захоплення та веселощів.
27 груд. 2021
Зимові канікули
![](/uploads/org3419/news_1641277401__thumb.jpg)
Різдвяний експрес "Дніпро-Львів-Київ-Дніпро". Програму мінімум виконано: заблукали у Львові, заблукали в Києві, ялинки відвідали, кави накопали, пасажирів залізниці цьогоріч не чіпали, ковзали, падали, мерзли й грілися.
Усі вдома! Наступна зупинка - ??? (секрет)
26 груд. 2021
Зимові канікули
![](/uploads/org3419/news_1641276883__thumb.jpg)
Зимові канікули у 6-Б почалися з подорожі до Лапландії.
Катання на олені, зустріч з Дідом Морозом, смачне полуничне варення та чудовий майстер-клас налаштували на чарівний час новорічних свят
23 груд. 2021
гра-мандрівка "В гостях у зимових казок"
![](/uploads/org3419/news_1640339655__thumb.jpg)
23.12.2021 Ірина Олександрівна Наухацька з учнями 2-Б класу провела гру-мандрівку "В гостях у зимових казок" з метою зацікавлення учнів читанням дитячих казок.