25 лист. 2021
Приємна відзнака
![](/uploads/org3419/news_1638168035__thumb.jpg)
В серпні 2021 року, наша школа подала заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі «Найкраща туалетна кімната Best WC». Конкурс ще є і соціальним проєктом.
Найоригінальніший музей столиці - Музей Історіі туалету (якому виповнилося 14 років) вже чотири роки проводить конкурс серед громадських вбиралень різних закладів: шкіл, лікарень, кінотеатрів, музеїв, торговельних центрів, парків та будь-яких закладів, де є вбиральні, якими користується велика кількість осіб.
Переможцями Best WC в минулі роки стали: Національний музей ім. Тараса Шевченка, Київський Національний академічний театр оперети,Київський зоопарк, та інші.
У 2021 році в номінації «Навчальні заклади» серед переможців і наша школа.
Нові та сучасні вбиральні школа отримала за кошти міського бюджету. Це було необхідно і важливо.
Зважимо, що через два роки експлуатації ми отримали таку нагороду. Це означає, що учні бережуть, маючи необхідну культуру, а прибиральниці добре слідкують за чистотою.
Емблема - наліпка засвідчує відзнаку.
Оганізатори говорять: «Найкращі туалетні кімнати не лише отримують сертифікати та наліпки Best WC, а є прикладом для наслідування, показником якості й високих стандартів туалетної культури».
Приємно і добре мотивує!
25 лист. 2021
Організація/контроль харчування учнів СШ №134
![](/uploads/org3419/news_1638167279__thumb.jpg)
Питання харчування учнів, для школи є дуже важливим.
Серед батьків - це одна з найважливіших тем обговорення, адже кожен переймається здоров’ям своєї дитини і має право контролювати та розумітися на всіх питаннях у цій сфері.
Адміністрація школи, Батьківська рада школи ( комісія з питань харчування ), завідувач виробництвом, медичний працівник, батьки, класні керівники тісно співпрацюють у цьому питанні . Контроль за харчуванням в школі здійснюють не тільки школа, а й що важливо, самі батьки . З метою повної прозорості, поінформованості, роз’яснення та відповідей на актуальні питання батьків, 25.11.2021 в школі була проведена відеоконференція для батьків, присвячена питанню харчування та контролю за харчуванням учнів батьками школи.
24 лист. 2021
Урок "Суд над алкоголем, нікотином та наркотиками"
![](/uploads/org3419/news_1638168422__thumb.jpg)
Сьогодні з ініціативи вчителя біології О. Д. Зубаревої в 11-А класі був організований цікавий і незвичний формат уроку - "Суд над алкоголем,нікотином та наркотиками". Під час уроку учні перетворилися на справжніх суддю,адвокатів та прокурорів. Учасниками судового процесу були й учні-експерти,що виступили в ролі лікарів різного профілю,розповівши на основі своїх цікавих презентацій про шкідливий вплив на організм алкоголю,нікотину і наркотиків. На судове засідання завітали й учні-представники різних сфер діяльності(інспектор патрульної поліції,кондитер,журналіст та ін.). Загалом близько 17 дійових осіб. Такий цікавий урок запам'ятається одинадцятикласникам надовго. У підсумку,всі дійшли висновку,що винуватцем всього є сама людина і саме в її руках знаходиться власне життя та здоров'я. Шкідливі звички не мають жодної користі і несуть у собі лише шкоду для організму,а тому варто приділяти велику увагу здоровому способу життя,який нині в тренді.
21 лист. 2021
Участь у предметній олімпіаді
![](/uploads/org3419/news_1637750089__thumb.jpg)
Метою базової загальної середньої освіти є розвиток і соціалізація учнів, формування їхньої національної свідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку, самонавчання в умовах глобальних змін і викликів. І ця мета досягається шляхом залучення учнів на уроках трудового навчання до проєктної діяльності.
Учасники другого туру міської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) 21.11.2021 з 10:00 по 15:00 продемонстрували уміння самостійно конструювати власний процес, на практиці реалізувати заплановане.
Репортаж з місця проведення олімпіади демонструє сформовані компетенції учнів нашої 134 школи.
З нетерпінням очікуємо результатів роботи учнів:
9а класу - Нестеренко Єгора, Ткаченко Максима;
9в класу - Гавриленко Тимофія;
7а класу - Редько Микити, Сухова Ярослава;
7б класу - Мілясевич Бориса, Мілєв Мілана;
7в класу - Бурцев Андріч, Нагорного Олександра;
7і класу - Чернявського Володимира, Новікова Мирона;
7т класу - Джури Богдана.
ПЕРЕМОГИ ВАМ, ДІТИ!
20 лист. 2021
Участь у предметній олімпіаді
![](/uploads/org3419/news_1637521124__thumb.jpg)
Участь у предметній олімпіаді - це дуже серйозний та відповідальний крок для учня. Це показник бажання, наполегливості, прагення до високих результатів у навчанні. Такий крок свідчить про те, що учні та вчителі-предметники - єдина команда, метою якої є копітка праця для досягнення високих результатів з певного предмету.
Учні нашої школи:
Каверіна Анна 11-а
Вакух Марія 11-а
Просоленко Вероніка 10-м
Недодатко Анастасія 10-і
Євстратова Кристина 9-і
Рудоміна Аліна 9-і
Дробот Микита 8-і
Пономаренко Олександра 8-м
Піскун Анна 7-i взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіди з української мови та літератури (18.11.2021; 20.11.2021).
Висловлюємо щире захоплення учасниками, які із цікавістю й азартом виконували завдання відповідно до програми своєї вікової категорії. На особливу увагу заслуговує ставлення до виконання творчого завдання.
І, звісно, куди ж без підтримки вчителів? Висловлюємо подяку вчителям української мови та літератури: Федющенко Л.Ф., Тарасенко С.І., Городковій Д.В., Чумаковій Т.О., Мельник Ю.Ю., які не лише навчили, а й надихнули, вселили учням упевненість у їхніх силах.
Молодці!!!
Чекаємо результатів, сподіваємося на перемогу
19 лист. 2021
Міжнародний день чоловіків
![](/uploads/org3419/news_1637399251__thumb.jpg)
Міжнародний день чоловіків — свято, що поступово стає традиційним і в нашій школі. Вітаємо всіх хлопців, парубків і чоловіків зі святом!
19 лист. 2021
єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"
![](/uploads/org3419/news_1637399095__thumb.jpg)
19 листопада - єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"
16 лист. 2021
Урок толерантності в 4-А класі
![](/uploads/org3419/news_1637521320__thumb.jpg)
Толерантне ставлення людини збереже планету від негоди.
Розрубає мотлох павутини
Переріже нитку перешкод.
Толерантне ставлення до всього
Збереже, врятує і спасе.
Допоможе вгледіть перемогу!
Допоможе витримати все!!
9 лист. 2021
День української писемності та мови
![](/uploads/org3419/news_1636465307__thumb.jpg)
9 листопада 134 школа відзначала День української писемності та мови!
У різних куточках нашої держави абсолютно різні за віком та інтересами люди писали всеукраїнський радіодиктант. Наші старшокласники також долучитися. А молодші учні відзначали це свято по різному! Шануймо мову!
5 лист. 2021
Виставка робіт від учнів 4-А класу
![](/uploads/org3419/news_1636099484__thumb.jpg)
Приходьте до нашої виставки, яку з інтересом зробили разом з батьками.