Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання

 

Для вас, батьки майбутніх першокласників

 

Зарахування дітей до 1-х класів 2018/2019 н.р.

 

На виконання Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", згідно до Положення "Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти" станом на 03.09.2018р. зараховані до 1-х класів 2018/2019 н.р. наступні діти:

ПІБ (повністю)

Алексєєнко Марія Віталіївна

Антоненко Вікторія Євгенівна

Апрод Артем Дмитрович

Ашомок Марія Дмитрівна

Бабич Микола Олександрович

Бадекін Макар Ігорович

Бажанова Діана Олександрівна

Косенко Кароліна Євгенівна

Бєлих Софія Сергіївна

Бібінейшвілі Мілєтій Романович

Блохін Денис Дмитрович

Бондар Захар Віталійович

Бондаренко Аполлінарія Денисівна

Будчана Дарія Русланівна

Бук Софія Віталіївна

Бусирєв Єгор Дмитрович

Валяренко Марк Васильович

Василенко Аріна Романівна

Ващук Поліна Русланівна

Ведуліна Поліна Владиславівна

Власенко Станіслав Сергійович

Волинець Олександр Сергійович

Волков Артем Олександрович

Володіна Аліна Станіславівна

Волошин Владислав Васильович

Волошина Мілана Павлівна

Волошина Софія Романівна

Воробйов Єгор Миколайович

Воронін Павло Олегович

Гаращенко Софія Євгеніївна

Гезь Аліса Артемівна

Гіналюк Альбіна Олександрівна

Глінкіна Кіра Сергіївна

Голачева Марія Антонівна

Голік Кирило Віталійович

Голомутько Нікіта Костянтинович

Горбач Вікторія Павлівна

Горондій Марія Михайлівна

Горьков Артем Миколайович

Григор'єв Ілля Дмитрович

Грисенко Кіріл Євгенович

Гришаєв Матвій Володимирович

Грищенко Владислава Артемівна

Губан Матвій Іванович

Гурбанов Нурлан Теймурович

Давиденко Кирило Костянтинович

Давидова Анджеліна Емілівна

Демент'єва Маргарита Ігорівна

Демешко Тимур Віталійович

Деревягіна Ольга Ігорівна

Дзех Крістина Володимирівна

Діденко Богдан Максимович

Дмитренко Максим Віталійович

Дмитренко Микола Олександрович

Довгозвяга Софія Романівна

Драч Максим Романович

Дрогальчук Анастасія Андріївна

Дуброва Ксенія Дмитрівна

Дунай Ярослав Олександрович

Есаулова Софія Володимирівна

Євтіхов Ілля Олегович

Єгорова Кіра Гарріатівна

Желюк В'ячеслав Сергійович

Живова Ольга Олексіївна

Жигалкін Ілля Анатолійович

Жила Аріна Олександрівна

Жушман Максим Віталійович

Заєць Крістіна Артемівна

Заєць Мирослава Сергіївна

Замковий Мирон Олександрович

Заплава Аліна Павлівна

Зозуля Марія Юріївна

Зубарева Софія Романівна

Іванченко Данило Дмитрович

Ізюмська Олександра Сергіївна

Казак Микита Євгенійович

Каркач Аліса Олексіївна

Касьян Анна Олексіївна

Киба Ярослав Олександрович

Клочко Надія Андріївна

Коба Діана Дмитрівна

Ковальчук Глєб Артемович

Козачок Єлизавета Андріївна

Коломоєць Артур Романович

Коржова Дар'я Денисівна

Корогод Єгор Дмитрович

Красько Анна Павлівна

Круцьких Дар'я Іллівна

Крят Аміна Анатоліївна

Крят Поліна Юріївна

Курочкіна Анісья Олександрівна

Легкодух Крістіна Русланівна

Лещенко Вероніка Сергіївна

Липчак Кирило Романович

Лисенко Макар Валерійович

Литвиненко Вероніка Олегівна

Лізунов Микита Денисович

Літіков Олексій Ігорович

Лопатников Олександр Артемович

Люба Марія Ігорівна

Магкаєв Дмитро Ігорович

Мазанюк Антон Сергійович

Макаренко Олена Дмитрівна

Малик Іван Олександрович

Малиновський Максим Віталійович

Маліков Кирило Дмитрович

Манько Аріна Олександрівна

Марченко Маргарита Дмитрівна

Мегега Артем Євгенович

Медведєв Микита Артемович

Мирошник Віолєтта Андріївна

Мілонов Артем Дмитрович

Мололкіна Євгенія Андріївна

Моря Михайло Сергійович

Мотуз Ілля Олексійович

Надюк Марія Сергіївна

Нападайло Олександра Олександрівна

Негрєєв Роман Анатолійович

Недельський Андрій Олександрович

Нестеренко Дар'я Олександрівна

Нестор Наталія Олексіївна

Нікітіна Віра Віталіївна

Нікулов Тимофій Олексійович

Нішейко Ярослав Русланович

Носач Данило Денисович

Обух Степан Євгенович

Овсієнко Єва Василівна

Овчаренко Нікіта Віталійович

Олійник Марія Ігорівна

Остапенко Кіріл Володимирович

П'ятигорець Кіра В'ячеславівна

П'ятниця Максим Євгенович

Павленко Владислав Артемович

Панченко Михайло Андрійович

Панченко Ростислав Олександрович

Пеліпас Максим Олексійович

Перевалова Валерія Дмитрівна

Пісковий Євгеній Леонідович

Позднякова Анастасія Вікторівна

Полюляк Олександр Васильович

Помазкін Матвій Сергійович

Пономаренко Анастасія Юріївна

Пономаренко Денис Юрійович

Потіна Кіра Вячеславівна

Продан Іван Євгенович

Радаловський Єгор Русланович

Риженко Іван Сергійович

Роік Яромір Денисович

Рудас Ангеліна Сергіївна

Русяєв Іван Андрійович

Сабурова Марія Сергіївна

Сало Ярослав Дмитрович

Сасіна Олександра Дмитрівна

Семенов Владислав Юрійович

Сирота Софія Михайлівна

Сіденко Дмитро Олександрович

Сідяга Крістіна Денисівна

Сінодалова Олександра Владиславівна

Скарлош Марія Денисівна

Скороходова Марта Андріївна

Скуратов Тимур Олександрович

Собчук Марія Денисівна

Спицька Вероніка Віталіївна

Степанов Єгор Володимирович

Сухотіна Поліна Євгенівна

Тарабанько Ксенія Олександрівна

Тарадайко Аліна Вікторівна

Таран Єлизавета Миколаївна

Тараскевич Софія Вікторівна

Тараченко Кирило Геннадійович

Таряник Лілія Ігорівна

Тихонюк Лев Олександрович

Ткаченко Данило Максимович

Ткаченко Софія Денисівна

Ткаченко Софія Максимівна

Трикоз Анна Володимирівна

Трунов Ігор Артемович

Турлук Вікторія Сергіївна

Ульякін Кирило Георгійович

Федотенко Вадим Вячеславович

Філіппі Артем Олександрович

Харченко Варвара Олексіївна

Хвесік Марк Валерійович

Ходосенко Ярослав Володимирович

Хорішко Дмитро Іванович

Цех Катерина Юріївна

Чебанова Вероніка Євгенівна

Червинський Денис Віталійович

Чередниченко Валерія Дмитрівна

Чернявський Ігор Дмитрович

Чорний Кирило Андрійович

Чубаров Никодим Васильович

Чувакін Артур Володимирович

Чулков Дмитро Олександрович

Шарабідзе Емілія Тімурівна

Шевцова Аріна Євгенівна

Шевченко Єлизар Станіславович

Шевченко Максим Олексійович

Шевчук Іван Дмитрович

Шелкова Софія Андріївна

Шкарупа Давід Дмитрович

Шнейдер Марк Євгенович

Шпак Алеся Андріївна

Шугайленко Данііл Ігорович

Шульгін Михайло Олександрович

Яланська Анна Олексіївна

 

За перспективною мережею на 2018/2019 н.р.:

1-х класів - 7, у них учнів - 210

Станом на 03.09.2018р.:

1-х класів - 7, у них учнів - 206

 

Вакантних місць немає.

 

Об'ява!

 

У четвер, 07.06.2018р. о 18.30

в актовій залі школи відбулися

збори батьків першокласників 2018/2019 н.р.,

які будуть навчатися за програмою "Інтелект України"

 

Шановні батьки

майбутніх першокласників!!!

 

Відповідно до Наказу № 367 МОН України від 16.04.18 року «Про порядок зарахування учнів до 1 класу»  вам необхідно до 31.05.2018 року пройти і надати директору школи медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086 – 1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», та оновити заяву про прийом дитини до 1 класу школи з указівкою пріоритетності зарахування.

 

Прийом документів з 14 по 31 травня

за таким графіком:

 

Понеділок       з 900 до 1400

Вівторок         з 1000 до 1400

Середа           з 1400 до 1600

Четвер           з 1400 до 1600

П’ятниця        з 1400 до 1600

 

У разі неподання медичної довідки до 1 червня зарахування буде відбуватися після 15 червня на вільні місця.

 

Шановні батьки, якщо ви претендуєте на пріоритетне місце, але не принесли довідку за формою 086-1/о та не оновили заяву, просимо вас це зробити до 01.06.2018р. інакше ваша пріоритетність втрачається.
 

 

Увага!!!

Зміни у формах медичних довідок для зарахування дітей до школи!

 

 

Таким чином, дитина може бути зарахована до школи в разі надання медичних документів:

 

​1. Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду (форма № 086-1/о)

 

2. Карта профілактичних щеплень (форма № 063/о)

 

 

24.03.2018 року відбулися організаційні збори батьків майбутніх першокласників.

Присутні: 205 чол.

Було розглянуто актуальні та важливі для батьків питання: 

1. Нова українська школа. Особливості й переваги.

2. Психологічні особливості дітей 6-річного віку.

 

3. Підготовка дитини до школи.

4. Режим дня дитини і режим роботи школи.

5. Міська програма "Безпечна школа"

 

6. Різне.

 

7. "Бережіть своїх дітей!"

 

 

 

17.01.2018 р. відбулися загальношкільні збори батьків майбутніх першокласників.

Присутні: 187 чол.

Було розглянуто питання:

1. Школа життєтворчості – школа життєвих компетенцій.

2. Про подання документів для зарахування до 1-го класу.

3. Про порядок набору дітей до 1-х класів 2018/2019 н.р.

4. Про роботу Школи майбутнього першокласника.

 

 

 


1
2