Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання

 

Навчальний заклад - це простір життя дитини; тут вона не готується до життя,

а повноцінно живе.

Магістральний міні-EdCamp DniPROМузей історії ДніпраПам’ятаймо про Чорнобиль! Вшановуймо пам’ять загиблих! Борімося за безпечне майбутнє!День ЗемліВИЇЗД ДО ПЛАНЕТАРІЮ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КОСМОНАВТИКИВідпочинок...учнівське самоврядуванняВесняні канікулиВесняні канікулиКанікули з користю.

Увага!

До відома учасників освітнього процесу!

 
На першому тижні червня, у актовій залі ліцею, планується проведення звітних загальних зборів учасників освітнього процесу (звіт в.о.директора за 2023/2024 н.р.).                                                       
Дата та час будуть уточнені додатково.

До уваги

батьків майбутніх першокласників

2024/2025 н.р.!!!

 

Прийом документів до 1-х класів 2024/2025 н.р.

розпочався  01 квітня 2024 року.

 

Більш детальну інформацію про графік прийому, порядок подяння та необхідні документи можна переглянути за посиланням:

 

https://school134.dnepredu.com/uk/site/dlya-vas-batki-maibutnikh.html

 

Головні події!!!

 

 

ПАМ'ЯТАЄМО ПРО НЕБЕЗПЕКУ!

Шановні батьки, дорослі!

Зараз діти потребують особливої турботи та уваги. Війна внесла свої ризики, що можуть загрожувати життю та здоров’ю кожного.

Через невеликий життєвий досвід і особливості дитячої психіки їм загрожує більше небезпек — фізичних та психоемоційних — ніж дорослим. Щоденно дорослі не повинні втрачати пильності та контролю за дітьми.

Це дозволяє мінімізувати ризики, вберегти фізичне та психічне здоров’я дитини.

Шановні батьки!

Просимо постійно нагадувати дітям про безпеку:

  • біля водойм та на водоймах,
  • правила дорожнього руху,
  • правила пожежної безпеки,
  • правила незнайомцями та коли один вдома,
  • запобіжні правила отруєнь,
  • безпека в Інтернеті,
  • правила поведінки з вибухонебезпечними предметами,
  • правила поведінки в умовах війни (повітряна тривога,евакуація, обстріл),
  • правила постійного зв’язку з батьками, рідними,
  • знання напам’ять екстрених телефонів служб,
  • інше.

Шановні батьки!

«Пам’ятайте! Ваша дитина копіює вас в усьому: у словах, вчинках, поведінці. Таким чином дитина пізнає світ, навколишню реальність. Дитина вчиться відпочивати, працювати, реагувати на ті чи інші життєві ситуації. Саме тому вкрай важливо кожному дорослому пам’ятати, що своєю правильною поведінкою, зваженими вчинками, шанобливим ставленням до оточуючих, дотриманням правил поведінки, суспільної моралі та правил безпеки ми закладаємо не тільки майбутнє нашої дитини, але й суспільства в цілому. Все залежить від нас самих».

Дотримання правил безпеки дорослими виховує увагу до безпеки у дітей !

Пам’ятаймо! Здоров’я, життя - найважливіші цінності людини !

#БЕЗПЕКАПОНАДУСЕ

ТЕЛЕФОНУЙ! ТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ!

ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМАЮТЬ!

 

номери телефонів «гарячих ліній» та відповідних організацій/органів, до яких може звернутись особа у випадках насильства, в тому числі домашнього, а саме:

Національна поліція – 102 (повідомлення про факт насильства);

Урядовий контактний центр – 15-47 (надання психологічної та юридичної консультацій особам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, стосовно дітей або загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам та дітям);

безоплатна правова допомога – 0-800-213-103;

національна «Гаряча лінія» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації – 0-800-500-335 або 116-123 (з мобільного).

 

 

 

Якщо ви потребуєте кваліфікованої допомоги шкільного психолога, то зверніться на електронну адресу [email protected]

Авторизація


запам'ятати


 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія
Новини
28 квіт. 2024
Магістральний міні-EdCamp Dnipro "Освіта сьогодні: надолужити втрачене"- зібрав разом освітянську спільноту, яка прагне навчатися, ділитися досвідом, обмінюватися ідеями для розвитку освіти та спільно вдосконалюватися. Дякую Лариса Кульбач, Наталья Нечаева за співпрацю і підтримку. Дякую #EdCampUkraine за ще один день знання, досвіду, впевненості, наснаги, віри !
26 квіт. 2024
26 квітня учні 9-І класу розом з Медяником В.Ю. та Мельник Ю.Ю. відвідали Музей історії Дніпра. Ми побували на квест-екскурсії "Історія дніпровського шоколаду". Учасники гри в кожній залі шукали інгредієнти, за допомогою яких раніше створювали шоколад. Ми відвідали різні локації, паралельно з шоколадною темою дізналися про історію катеринославської цегли, про гімназії та школи минулого, про Олександра Поля та його важливий внесок у наше місто, про історію усіх мостів подивилися інтерактивний фільм, навіть побували в магазині з касовим апаратом та розгадували ключ, щоб його відкрити. Родзинкою цього заходу було виготовлення справжніх шоколадних цукерок. Ми у захваті! І говоримо, що краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Тож відвідайте і ви Музей історії Дніпра!
26 квіт. 2024
26 квітня 2024 року - 38-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС, присвячуємо… Щороку 26.04.2024 у ліцеї №134 проводяться пам'ятні заходи, виставки та інформаційні дайджести, тематичні уроки про Чорнобильську трагедію. Цьогоріч ми знову схилили голови перед пам’яттю загиблих та постраждалих, які ціною власного життя та здоров’я, рятували світ від наслідків катастрофи. Цікава екскурсійна розповідь ліцеїстів 9т і 9-а класу для 3-6 класів схвилювала і учнів, і вчителів. Гордістю для нашого ліцею стали учні 11і класу Білошапка Микола, Ткаченко Максим, Шуліка Ростислав, Романюк Ярослав, Карипов Матвій і науковий керівник, вчитель фізики, Ковальчук Олена Михайлівна, які 25.04.2024р., взяли участь у Всеукраїнській молодіжно - науковій конференції - хаб/ вікторині з нагоди 38ї річниці аварії на ЧАЕС. Серед учнів та студентів з Харькова, Києва, Сум, Одеси, наші ліцеїсти зайняли І місце, презентований проєкт за темою: ,,Наукові дослідження наслідків Чорнобильської катастрофи/ Дослідження ставлення людей до Чорнобильської аварії" - визнали найкращим. Другою частиною конференції була вікторина, у якій Білошапка Микола отримав І місце та Романюк Ярослав- ІІІ місце! Ліцеїсти - переможці нагороджені дипломами та сертифікатами. Пам’ятаймо!! Аварія на ЧАЕС – це не лише трагедія минулого, а й виклик сьогодення. Це нагадування про те, що мир і безпека не є постійними, за них потрібно боротися.