Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання
Участь у предметній олімпіаді
21 лист. 2021
Метою базової загальної середньої освіти є розвиток і соціалізація учнів, формування їхньої національної свідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку, самонавчання в умовах глобальних змін і викликів. І ця мета досягається шляхом залучення учнів на уроках трудового навчання до проєктної діяльності.
Учасники другого туру міської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) 21.11.2021 з 10:00 по 15:00 продемонстрували уміння самостійно конструювати власний процес, на практиці реалізувати заплановане.
Репортаж з місця проведення олімпіади демонструє сформовані компетенції учнів нашої 134 школи.
З нетерпінням очікуємо результатів роботи учнів:
9а класу - Нестеренко Єгора, Ткаченко Максима;
9в класу - Гавриленко Тимофія;
7а класу - Редько Микити, Сухова Ярослава;
7б класу - Мілясевич Бориса, Мілєв Мілана;
7в класу - Бурцев Андріч, Нагорного Олександра;
7і класу - Чернявського Володимира, Новікова Мирона;
7т класу - Джури Богдана.
ПЕРЕМОГИ ВАМ, ДІТИ!
![](https://school134.dnepredu.com/uploads/tmp/org3419/news_1637750089__base.jpg)