Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання
Участь у предметній олімпіаді
20 лист. 2021
Участь у предметній олімпіаді - це дуже серйозний та відповідальний крок для учня. Це показник бажання, наполегливості, прагення до високих результатів у навчанні. Такий крок свідчить про те, що учні та вчителі-предметники - єдина команда, метою якої є копітка праця для досягнення високих результатів з певного предмету.
Учні нашої школи:
Каверіна Анна 11-а
Вакух Марія 11-а
Просоленко Вероніка 10-м
Недодатко Анастасія 10-і
Євстратова Кристина 9-і
Рудоміна Аліна 9-і
Дробот Микита 8-і
Пономаренко Олександра 8-м
Піскун Анна 7-i взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіди з української мови та літератури (18.11.2021; 20.11.2021).
Висловлюємо щире захоплення учасниками, які із цікавістю й азартом виконували завдання відповідно до програми своєї вікової категорії. На особливу увагу заслуговує ставлення до виконання творчого завдання.
І, звісно, куди ж без підтримки вчителів? Висловлюємо подяку вчителям української мови та літератури: Федющенко Л.Ф., Тарасенко С.І., Городковій Д.В., Чумаковій Т.О., Мельник Ю.Ю., які не лише навчили, а й надихнули, вселили учням упевненість у їхніх силах.
Молодці!!!
Чекаємо результатів, сподіваємося на перемогу
![](/uploads/editor/3419/134234/sitepage_1/images/259466477_1348434802252898_3367519001397017214_n.jpg)
![](https://school134.dnepredu.com/uploads/tmp/org3419/news_1637521124__base.jpg)