25 жовт. 2023
екскурсія до Хіміко-технологічного університету
![](/uploads/org3419/news_1698327925__thumb.png)
Сьогодні учні 10-А ,10-М та 11-А класів разом з учителями Зубаревою О.Д. та Зеленцовою О.Г. вівдвідали Хіміко -технологічний університет. Діти долучилися до проведення лабораторних робіт , вони визначали в‘язкість мастил, плотність бензину та дизельного пального, провели ще у рамках Stem освіти деякі дослідження. Учні на декілька годин стали справжніми дослідниками та експериментаторами .Викладачі закладу розповіли школярам про всі напрямки роботи Вишу та запросили їх вступати до Хіміко - технологічного університету.
25 жовт. 2023
подорож до садиби "Миколин хутір"
![](/uploads/org3419/news_1698327637__thumb.png)
Учні 2-А, 2-Б, 4-Бі класів здійснили цікаву, захоплюючу подорож до садиби "Миколин хутір". Де поринули у світ історії петриківського розпису, побували у хаті якій понад 50 років. Також спробули себе в ролі майстрів петриківського розпису, з виготовлення ляльки- мотанки. Скуштувати домашні традиційні страви: борщ з пампушками і вареники.
Екскурсія видалась цікава, захоплююча і залишила багато позитивних вражень.
24 жовт. 2023
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
![](/uploads/org3419/news_1698327733__thumb.png)
24.10.2023 р. в рамках Всеукраїнського місячника, який проходить під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно!' з учнями 5Ф класу бібліотекарем Наухацькою І.О. була проведена краєзнавча екологічна година "Рослини в українських народних традиціях, святах та обрядах" з метою ознайомлення учнів із рослинами, які є символами та оберегами українців.
20 жовт. 2023
Екскурсія містом...
![](/uploads/org3419/news_1698327511__thumb.png)
Сьогодні учні 6-А класу в черговий раз провели прекрасно разом час.Ми відвідали "Акваріум", де поринули в підводний світ Африки, Америки, Австралії, ну і звичайно, нагадали про водних жителів нашої місцевості.Дуже корисно і цікаво було послухати історію кожної рибки.А на завершення ми чудово прогулялись в парку Шевченка, де покаталися на різних атракціонах та отримали масу емоцій.
18 жовт. 2023
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
![](/uploads/org3419/news_1698327396__thumb.png)
В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" 18.10.2023 р. з учнями 4-Ві класу бібліотекарем Наухацькою І.О. було проведено краєзнавчу годину "Мандрівка у чарівний світ українських звичаїв" з метою: збагатити знання учнів про національні традиції, звичаї та обряди українського народу.
9 жовт. 2023
Вплив кольорів на психоемоційний стан людини
![](/uploads/org3419/news_1696927845__thumb.png)
Учні 5-ВІ класу провели власне дослідження "Вплив кольорів на психоемоційний стан людини". Протягом тижня учні одягалися в різні кольори, та під кінець дня аналізували свій настрій.
Наприкінці тижня учні відмітили , що найзручніше та комфортніше їм було в червоному (любов, енергійність та життя) та чорному (колір досягнень і впевненості).
Можна зробити висновок що учні 5-ВІ енергійні, впевнені,з любов'ю до життя
6 жовт. 2023
6 жовтня - Всесвітній день посмішки.
![](/uploads/org3419/news_1696927620__thumb.png)
Учні 5-Ві твердо вірять, що посмішка - це найяскравіший аксесуар, який може носити людина.
Бажаємо всім побільше приємних моментів у житті які змусять вас посміхатися.
4 жовт. 2023
День захисту тварин
![](/uploads/org3419/news_1696927750__thumb.png)
Любові, співчуттю, милосердю людина вчиться з дитинства.
З любов'ю до тварин в її душу приходить повага до іншого життя.
До Дня Захисту тварин учні 4-А класу виготовили паспорта для кожного свого домашнього улюбленця.
Та зробили фото-проект про українців , котрі ціною власного життя на початку цієї жахливої війни рятували тваринок.
Своїми діями українці доказали, що в світі милосердних , співчутливих людей з добрим серцем дуже багато.
22 вер. 2023
День Миру
![](/uploads/org3419/news_1695627905__thumb.jpg)
Флешмоб « Парасольки Миру», «Голуб Миру» заходи, які мають велике значення, оскільки до створення неймовірних парасольок долучилися і діти з класними керівниками, і батьки.
Флешмоб дав змогу і продемонструвати кожну парасольку, і об’єднати іх спільною ідеєю: створення куполу миру, такого бажаного миру без війни.
Чудовий флешмоб, відео репортажі старшокласників, відео листівочки від класів ( від наймолодших до старших ліцеїстів), світлини наповнені добром об’єднують, надихають.
Дякуємо учням, класним керівникам, батькам за розуміння значимості Дня Миру та активну участь в ньому.
Дякуємо всім за неймовірно щирі, яскраві, патріотичні, наповнені добром світлини Дня Миру в ліцеї №134
6 вер. 2023
День читання книг
![](/uploads/org3419/news_1694071266__thumb.png)
06.09 у День читання книг, учні 5-Ві показали свою найулюбленішу книгу і поділилися враженнями від прочитаного
Адже книги вдихають життя у нові світи, просвітлюють та захоплюють нас у захопливі подорожі.