Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання
Мала академія наук України
8 бер. 2024
Щиро вітаємо наших таланових учнів-членів Малої академії наук України та вчителів-наукових керівників з успішним захистом на міському та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2023/2024 н. р.!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ на міському етапі конкурсу-захисту (секції ««Охорона довкілля та раціональне природокористування»», «Українська мова») –
Сподобець Ольгу (10М) і наукового керівника, вчителя української мови Городкову Д. В., Семенець Руслану (10М) і наукового керівника, вчителя біології Зубареву О. Д.
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ на обласному етапі конкурсу-захисту (секції «Екологія», «Українська мова», «Хімія») –
Стукалову Владиславу(11а) і наукового керівника, вчителя української мови Подлєсну В. Ф., Ченчевич Поліну(9т) і наукового керівника, вчителя біології Бондаренко В. М.,
Прадченко Яну (10м) і наукового керівника, вчителя біології Зубареву О. Д.
Висловлюємо подяку нашим ліцеїсткам і керівникам науково – дослідницьких робіт, розуміємо, що юні науковиці здобули таких результатів, завдяки спільній праці, яка принесла успіх і задоволення.
Кожна людина має талант, хист, потрібно побачити й мати бажання відкрити його в собі. І саме в нашому ліцеї учні мають можливості і підтримку, щоб розкрити свої здібності, проявити захоплення, мають змогу зрозуміти своє призначення в цьому світі, щоб прокласти шлях у майбутнє.
З вірою і думкою про майбутнє
![](https://scontent.fdnk3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431649491_919780616609041_6480906387524873383_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=yEfcjpemRfYAX_vWdF-&_nc_ht=scontent.fdnk3-1.fna&oh=00_AfAMP155Q93mH2UsALoWQQs_KzaP_DFFghLEP0dnGzdRHw&oe=65F552D1)
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent.fdnk3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431653247_919780779942358_8279430131328100146_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=EZTxQEKeBgYAX8B3FDb&_nc_oc=AQlEt7XE5xWXxz9sZtFN8tC3TCZTtrzqFAuDHDqxBK6Fq9WXxRvo3xz9Hm9NxmQ6rrY&_nc_ht=scontent.fdnk3-1.fna&oh=00_AfABePAxd-23dXSw3cr5m4dBREZZeB7KklXL9GDIEZtj2Q&oe=65F42992)
![На зображенні може бути: 1 особа та усміхається](https://scontent.fdnk3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431634579_919780683275701_7113364583095219987_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=RZoShBVjhEgAX827sps&_nc_ht=scontent.fdnk3-2.fna&oh=00_AfCbvkmKBJiLzAopp2bOC6jrXzUudHCPqbUObv1eFU-UTw&oe=65F469C6)
![На зображенні може бути: 1 особа та світле волосся](https://scontent.fdnk3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429826026_919779449942491_7891341542137374677_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=bC5rffN-JRwAX--3EEb&_nc_ht=scontent.fdnk3-2.fna&oh=00_AfDBcV0Dx5_iwWC_fO2cqV1Qjj6_ybh08Od6Zd8bpX2NbQ&oe=65F51C9B)
![На зображенні може бути: 1 особа, світле волосся, коси та дитина](https://scontent.fdnk3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429868677_919779573275812_8187597899469524637_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=TRYQxSzqKV0AX-d4gRq&_nc_ht=scontent.fdnk3-1.fna&oh=00_AfBlBUCZhGux5Pj82Q-PgwuVKw5tue-4Aw0tNrLh-xFJbA&oe=65F4CEB1)