Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання
Багатонаціональний тренінг «@disaster»
25 трав. 2023
Питання безпеки надзвичайно актуальні завжди! Безпека є умовою збереження таких цінностей, як мир , добробут, сталий розвиток. З давних -давен люди вивчають небезпеки, щоб уникати і запобігати їм. Однак коли це неможливо, намагаються діяти так, щоб урятуватися. А для цього потрібні знання та вміння.
Марія Маршенко, учениця 11-М класу разом з командою молодих лідерів Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» стала учасницею багатонаціонального тренінгу«@disaster» ініціатором якого стала молодіжна організація Німеччини THW- Jugent. Проходив захід з 10 по 23 травня у м.Оснобрюк , Федеративна республіка Німеччина. Досвідчені тренери навчали українську молодь теоретичним та практичним методам порятунку людей та розповідали , як цікаво ці знання можна передати дітям.
Учасники семінару отримали корисний досвід, позитивні емоції та нових друзів! Щиро дякуємо команді THW- Jugent за підтримку України!
![](/uploads/editor/3419/134234/news_1942/images/zobrazhennya_viber_2023_05_25_09_02_51_196.jpg)
![](/uploads/editor/3419/134234/news_1942/images/zobrazhennya_viber_2023_05_25_09_02_52_588.jpg)
![](/uploads/editor/3419/134234/news_1942/images/zobrazhennya_viber_2023_05_25_09_02_54_457.jpg)
![](/uploads/editor/3419/134234/news_1942/images/zobrazhennya_viber_2023_05_25_09_02_57_709.jpg)
![](/uploads/editor/3419/134234/news_1942/images/zobrazhennya_viber_2023_05_25_09_03_02_178.jpg)