Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання
Виготовлення свічок учнями 7-І класу
7 жовт. 2022
У наш час особливої цінності набуває те, на що раніше не звертали особливої уваги, вважали за буденне, звичне. Це може бути розмова з друзями, привітні посмішки, спільна справа, слова вітання, сонячний день, шкільний дзвоник. Як, виявляється, цього не вистачає нашим дітям. Сьогодні учні 7-і на декілька годин поринули у звичне шкільне життя разом: робили подарунки для воїнів , спілкувались і сміялись. Сподіваємось, що наші свічки зігріють хлопців на передовій теплом маленьких сердець.
![Возможно, это изображение 4 человека, люди сидят и в помещении](https://scontent.fdnk3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310804688_5565561230158342_4013318657976512725_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=GQVMMUW5IE8AX-Yw8Mb&_nc_ht=scontent.fdnk3-2.fna&oh=00_AT_GZYR7Bjy735DOQveeBxFSgvSh2vl-rA8437TtqcylkA&oe=635C4033)
![Возможно, это изображение 1 человек, ребенок и в помещении](https://scontent.fdnk3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310676801_5565560930158372_2069753362491618840_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=EVbovisemDkAX_iacnO&_nc_ht=scontent.fdnk3-1.fna&oh=00_AT_BnNY1JVNLzj0DwZwDoMBumOOuL3LDmjR7bOEGhtmMhA&oe=635BC23F)
![Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещении](https://scontent.fdnk3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310920075_5565560910158374_1703583063250016483_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Do3l33jkCNQAX8zfYWb&_nc_ht=scontent.fdnk3-2.fna&oh=00_AT9yeZPCnmyrrngb6tBK1BW1yNMxTQPHNG2v54YbgaKaeA&oe=635AB886)