ЯК УЧНІ 11-А КЛАСУ СТАЛИ СТУДЕНТАМИ УНІВЕРСИТЕТУ
19 січ. 2022
![](/uploads/org3419/news_1643019439_.jpg)
Спочатку до аудиторії завітала завідувач кафедри права,політології та міжнародних відносин, к.ю.н.,доц. В.М.Шкабаро,яка детально розповіла про особливості й переваги освітніх програм "Право" і "Політологія". Далі діти потрапили до затишної й красивої зали нобелівських лауреатів з економіки,де завідувач кафедри міжнародного туризму,готельно-ресторанної справи та мовної підготовки іноземців,к.п.н.,доц. Г.І. М'ясоїд провела білінгвальне заняття українською та англійською мовами,що було присвячене розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Після двох занять діти трішки втомилися,а тому щоб набратися сил і перепочити варто було відвідати студентську їдальню. Там вони поласували смачними й оригінальними стравами. Після перерви діти прослухали інформацію викладача кафедри міжнародного маркетингу Н.М.Труханової щодо вступної кампанії 2022 р.,дізналися про нові перспективні освітні програми й новації цього року(поява освітніх програм"Дизайн"і"Журналістика") в Університеті імені Альфреда Нобеля. Діти задавали питання,цікавилися,обговорювали свої плани на майбутнє та перспективи подальшого навчання. Намаскінець,отримали чудові подарунки: фірмові ручки та блокноти з логотипом Університету імені Альфреда Нобеля. Незважаючи на морозну погоду 19 січня всі отримали задоволення від поїздки,від спілкування один з одним та викладачами Університету,а головне діти відчули себе справжніми студентами.
Щиро дякуємо всім батькам,а особливо Л. М. Бородіно та В. С. Горобець за організацію транспорту для здійснення поїздки!Дякуємо й викладачам Університету імені Альфреда Нобеля за гостинність,цікаві заняття та гарні подарунки!