Організація/контроль харчування учнів СШ №134
25 лист. 2021
![](/uploads/org3419/news_1638167279_.jpg)
Учасниками онлайн конференції були :
- голова комісії з питань харчування Батьківської ради - Гришаєв Володимир Анатолійович;
- батьки, члени комісії , які проводили контроль харчоблоку та питань організації й процесу харчування - Башинська Ольга Вікторівна ( за фахом і практикуючий технолог), Єрьоміна Аліна Володимирівна;
- завідуюча виробництвом СШ 134- Литвищенко Томіла Анатоліївна ;
- адміністрація школи.
Під час конференції голова батьківської комісії з питань харчування Гришаєв В. А. звітував про перевірку шкільної їдальні батьками. Він повідомив, що станом на 25.11. перевірок саме батьками було 6.
До слова були запрошені батьки - перевіряючі , які повідомили про хід, результати та власні висновки щодо перевірки.
Висновки батьків прозвучали наступні : все відповідно до норм ( меню, процес приготування , подача, санітарного-гігієнічні умови, отримання, якість та зберігання продуктів питний режим, контроль за харчуванням). Визначено питання щодо особистих смакових вподобань дітей.
Завідувач виробництвом, адміністрація школи відповідали на актуальні питання, які в попередньому опитуванні, були визначені батьками.
Онлайн зустріч з батьками ще раз підкреслює, що школа працює за принципами співпраці та партнерства. Прагнемо вирішення питань прозоро, відкрито. Про проблеми говоримо, а не замовчуємо, вирішуємо та працюємо над ними.
Дякуємо батьківській спільноті, педагогічному колективу, працівникам школи та харчоблоку за співпрацю, взаєморозуміння, які направлені на покращення всіх умов харчування учнів в школі.