Передзахист учнівської наукової роботи
4 лют. 2021
![](/uploads/org3419/news_1612521335_.jpg)
Представлена робота підготовлена на базі нашої шкільної музейної кімнати – «Музика військової звитяги», науковий керівник – вчитель історії та правознавства, кандидат педагогічних наук, доцент – Нетьосов С.І.
У доповіді Маршенко Марія зупинилася на теоретичному аспекті роботи – актуальності, сутності й змісті категорій «патріотизм», «національно-патріотичне виховання», «музична козацька спадщина», формах організації національно-патріотичної діяльності у школі, ролі й участі автора роботи в її реалізації у школі.
Головну увагу Марія приділила козацькій музично-танцювальній спадщині. Вона зосередилась на аналізі й презентації ударних, духових і струнних інструментів козацько-гетьманської доби, їхньому місті у ратній справі запорожців. Дослідниця продемонструвала роль музичних композицій братчиків – пісень і дум у вихованні любові до Батьківщини, вшануванні мужності й героїзму її захисників.
Присутні – учні профільного історичного 10–А класу, вчителі школи – теплими аплодисментами підтримали виступаючу.
Предмет дослідження, система організації роботи, її хід, особливості, висновки – викликали зацікавленість аудиторії. Присутні вчителі – Зубарєва О.Д., Медяник В.Ю, Тарасенко С.І. поставили перед Марією низку уточнюючих питань, на які учениця надала компетентні, впевнені й розгорнуті відповіді.
У суботу 6 лютого й у неділю 7 лютого на Марію чекає захист роботи перед журі обласної секції МАН України. Присутні побажали дівчині успіхів і впевненості у собі, пообіцяли тримати за неї кулачки.
Вдачі тобі, Маріє!