Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання
5 грудня - Міжнародний День волонтера
4 груд. 2020
5 грудня - Міжнародний День волонтера. Волонтер - це не професія, а стан душі, не робота, а стиль життя, це людина, яка безкорисно допомагає іншим, не чекаючи подяк та винагороди.
У нашій школі є багато не байдужих дітей, батьків та вчителів, які постійно допомагають тим, хто цього потребує.
Кожен з них у своєму роді волонтер! Кажуть:"Роби добро і воно тобі сторицею повернеться".
Саме тому у нашій школі усі акції не одноразові, а стали традиційними.
До Дня Збройних сил України у школі була проведена акція "Солодке привітання", під час якої учні зібрали подарунки для наших захисників. Дякуємо усім хто долучився до акції і робить це регулярно. Нехай ваші добрі справи повертаються вам подвійно!!!
![](/uploads/editor/3419/134234/news_1571/images/izobrazhenie_viber_2020_12_05_16_04_s.jpg)