Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання
День пам'яті жертв Голодомору
27 лист. 2020
1933 рік. Найчорніший час в історії України. І до сьогодні боляче ступати стежками жахливої трагедії, яка сталася на благословенній землі квітучого українського краю. 28 листопада 2020 року в Україні вшановують пам’яті людей що стали жертвами Голодомору.
Напередодні цієї дати у школи пройшов ряд заходів. Учнями 9-М класу була підготовлена радіопередача "Запалимо свічки", у класах пройшли хвилини пам’яті «Сторінки історії Голодомору», після яких діти долучилися до акції «Незабудка пам’яті». Кожен учень прикріпив символічну квітку-незабудку виготовлену власноруч, на панно розташоване на першому поверсі школи.
Вшанувати пам’ ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, за для себе, щоб пам’ ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
![](/uploads/editor/3419/134234/news_1565/images/izobrazhenie_viber_2020_11_27_14_46_a.jpg)