Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання
Навчання вчителів
19 черв. 2019
Розпочався літній період, період відпочинку, канікул. Та навіть в цей період і вже сьогодні, вчителі думають про цікавий новий навчальний рік. Навчання на курсах підвищення кваліфікації, курсах за Всеукраїнським проектом "Інтелект України", фахових предметних семінарах є важливим етапом для вчителів СШ 134. Таке навчання додає досвіду, знань та надихає на подальшу цікаву роботу з учнями.
![](https://school134.dnepredu.com/uploads/tmp/org3419/news_1560928908__base.jpg)