Дніпровський ліцей №134 гуманістичного навчання і виховання
Конкурс "Зоряне коло"
14 лют. 2019
14 лютого наші учениці Вибла Дарина, Криловецька Лада та Криловецька Дана брали участь у районному етапі огляду – конкурсу дитячо – юнацької творчості шкіл та позашкільних закладів м. Дніпро "Зоряне коло" в жанрі "Вокал". Вітаємо з перемогою учениць 10-А класу Ладу і Дану та із почесним другим місцем ученицю 4-І класу Дарину.
![](/uploads/editor/3419/134234/news_1042/images/viber_image_2019_02_20_13_01_09.jpg)