Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання

 

Кафедра початкової школи

Бережна Оксана Василівна

учитель початкової школи,

спеціаліст

 

 

Блінова Раїса Миколаївна

учитель початкової школи

 

 

 

 

Болокан Євгенія Олександрівна

асистент учителя

 

 

 

Бондаренко Інна Юріївна

учитель початкової школи

 

 

 

Вакуленко Лілія Дмитрівна

учитель початкової школи,

вища категорія, учитель-методист

 

 

 

 

Волковинська Надія Артемівна

учитель початкової школи,

спеціаліст, старший учитель

 

 

 

Гладка Тетяна Михайлівна

асистент учителя

 

 

 

Гончар Наталія Володимирівна

учитель початкової школи,

перша категорія

 

 

Гук Інна Миколаївна

учитель початкової школи

 

 

 

Дарноступ Марина Миколаївна

асистент учителя

 

 

 

 

Демченко Ольга Миколаївна 

вихователь групи подовженого дня

 

 

 

Дудко Надія Дмитрівна

учитель початкової школи

 

 

 

Кандела Ганна Володимирівна

учитель початкової школи,

І категорія

 

 

 

Касьяненко Анастасія Сергіївна

асистент учителя,

спеціаліст

 

 

Коваль Юлія Володимирівна

асистент учителя,

спеціаліст

 

 

 

Коробко Оксана Михайлівна

учитель початкової школи,

вища категорія, учитель-методист

 

 

Лінник Ніна Михайлівна

учитель початкової школи

 

 

 

 

Мелешко Марина Володимирівна

учитель початкової школи,

ІІ категорія

 

 

Мельник Анна Сергіївна

асистент учителя

 

 

 

Міщенко Анна Володимирівна

вихователь групи подовженого дня,

спеціаліст

 

 

Моргун Анастасія Олексіївна

учитель початкової школи,

спеціаліст

 

Нечаєва Наталія Олегівна

учитель початкової школи,

вища категорія

 

 

Площенко Оксана Леонідівна 

учитель початкової школи,

вища категорія, старший учитель

 

 

 

Руденко Світлана Валентинівна

учитель початкової школи,

спеціаліст, старший учитель

 

 

 

Сухіна Лідія Василівна

учитель початкової школи,

спеціаліст, старший учитель

 

 

 

 

Cміховська Марина Олексіївна

учитель початкової школи,

вища категорія

 

 

 

Старина Валентина Петрівна

учитель початкової школи,

вища категорія, учитель-методист

 

 

Ступаченко Людмила Федорівна

асистент учителя

 

 

 

Філюк Надія Олександрівна

учитель початкової школи,

вища категорія

 

 

Хамко Тетяна Володимирівна

асистент учителя

 

 

 

 

Харченко Тетяна Олександрівна

учитель початкової школи,

спеціаліст

 

 

 

Циганкова Олена Юріївна

асистент учителя

 

 

 

Чуднівець Ольга Юріївна

учитель початкової школи,

ІІ категорія

 

 

 

Шугайленко Катерина Володимирівна

учитель початкової школи

 

 

 

 

Яворська Людмила Миколаївна

вихователь групи подовженого дня,

спеціаліст